usług księgowych outsourcing

Dodano:

Czym jest outsourcing usług księgowych i czy warto się na niego zdecydować?

outsorcing ksiegowosc

 

Dzisiejsze czasy są szczególnie trudne dla przedsiębiorców. Muszą oni oferować nie tylko najwyższej jakości usługi ale i starać się utrzymać ceny korespondujące z tymi oferowanymi przez innych przedsiębiorców. W zakresie kosztów działalności sporą część zajmują koszty usług księgowych.

Stąd każdy kto prowadzi działalność gospodarczą zmuszony jest do poszukiwania rozwiązań generujących oszczędności i jednocześnie nie ograniczających pracy jego przedsiębiorstwa.
Takim – stosowanym z powodzeniem od wielu lat przez nie tylko duże koncerny ale i małe firmy rozwiązaniem – jest outsourcing usług księgowych.

Polega on na zleceniu innym wyspecjalizowanym podmiotom wykonywania zadań, które dotychczas wykonywane były przez wewnętrzne działy.

usług księgowych outsourcing
1. Wyspecjalizowane zespoły:

Outsourcing to także specjalizacja – podmioty wysoce wyspecjalizowane są w stanie wykonywać te same zadania znacznie szybciej niż działy wewnętrzne.

usług księgowych outsourcing
2. Niższe koszty.

Zważając na koszty zatrudnienia jakie ponosić musi przedsiębiorca – w tym w szczególności ubezpieczeń społecznych pracowników, zapewnienia im stosownych pomieszczeń, systemów komputerowych oraz dostępu do literatury specjalistycznej – utrzymywanie własnej księgowości jest średnio o 60-80% droższe niż zlecenie prowadzenia jej podmiotom wewnętrznym.

Schmidt Consulting Group oferuje kompleksową usługę przejęć zadań księgowych.

Naszymi atutami są solidność i korzystne ceny, z którymi mogą się Państwo zapoznać klikając w następujący link: http://schmidtconsulting.pl/pl/cennik-uslug-ksiegowych/

Jeśli są Państwo zainteresowani naszymi usługami prosimy o kontakt z konsultantem po numerem telefonu (+48) 507 370 233 lub o skorzystanie z poniższego formularza.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zostaw nam swój numer – oddzwonimy! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *