SCG Księgowość Kraków

Kim jesteśmy?

Schmidt Consulting Group jest ogólnopolską firmą doradczą z siedzibą w Krakowie, która dzięki swojej kadrze jest w stanie zapewnić klientom pełną obsługę prawno-księgową (doradztwo prawne, księgowość).

Uprawnienia Ministerstwa Finansów.

Nasz dział księgowości posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu rachunkowości. Wszystkie księgowe posiadają certyfikat księgowy Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Księgowość wszystkich podmiotów.

Zajmujemy się księgowością wszystkich podmiotów – między innymi spółek prawa handlowego (jak chociażby spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, spółek komandytowych, spółek akcyjnych), spółdzielni oraz jednoosobowych działalności gospodarczych.

Świadczone przez nas usługi księgowe wyróżnia fakt, iż w skład zespołów obsługujących naszych klientów wchodzą również dedykowani prawnicy.

księgowość kraków zespółZespół – księgowi i prawnicy.

Tylko bowiem współdziałanie osób posiadających bogatą wiedzę rachunkową oraz prawną zapewnić może należytą jakość świadczonej usługi.

Jest to także argument przemawiający za rezygnacją z utrzymywania własnego działu księgowego – w czasach wysokiego stopnia rozwoju usług teleinformatycznych większość czynności wykonywana może być zdalnie.

Przystępne ceny. Pełna księgowość (księgi handlowe; pakiet do 30 dokumentów) jedynie za 350 zł netto miesięcznie. Księgowość Kraków.

Pomimo najwyższej jakości świadczonych usług staramy się aby były one również przystępne cenowo. Jest to możliwe dzięki wdrożonym przez nas rozwiązaniach pozwalających na szybki obieg informacji oraz wyspecjalizowanych w danych zagadnieniach członkom zespołów.

księgowość kraków / w krakowieSerdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem usług księgowych dostępnym tutaj

Schmidt Consulting Group sp. z o.o.
Biuro księgowe/
Księgowość Kraków, ul. Gdyńska 28.

Schmidt Consulting Group sp. z o.o.
Accountancy office/
Cracow, Gdyńska 28 street.

Księgowość Kraków.

Pełna lista oddziałów i punktów dostępna jest w zakładce kontakt (lub pod poniższym linkiem)

 

W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt – nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu, w godzinach od 8:00-20:00.

 

Masz pytania? Zostaw nam swój numer – oddzwonimy.